top of page

Professional Group

Public·178 members

Najlepsze dzwonki TikTok, których nie możesz przegapić

TikTok stał się najpopularniejszą platformą do krótkich filmów, na której muzyka z dnia na dzień staje się wirusowa. Wpadające w ucho melodie z TikTok szybko stają się ulubionymi dzwonkami wielu osób, dzięki czemu możesz być na bieżąco z trendami i wyróżniać się z tłumu. Poniżej znajduje się lista najlepszych darmowe dzwonki na telefon TikTok, których nie można zignorować.


„Savage Love” – Jawsh 685 i Jason Derulo:

Ten utwór stał się fenomenem na TikToku dzięki zabawnemu tańcu i zapadającej w pamięć melodii. Jako dzwonek „Savage Love” sprawisz, że poczujesz się podekscytowany za każdym razem, gdy zadzwoni Twój telefon.


„Powiedz tak” – Doja Cat:

Dzięki optymistycznej melodii disco-pop i chwytliwym tekstom „Say So” jest jedną z najczęściej używanych piosenek na TikTok. Ten dzwonek z pewnością wniesie do Ciebie świeżość i dynamikę.


„Oślepiające światła” – The Weeknd:

Ta piosenka nie tylko wywołała burzę na listach przebojów, ale także stworzyła wiele tanecznych wyzwań na TikTok. „Blinding Lights” to idealny dzwonek dla miłośników energetycznego stylu retro.


„Loteria (Renegat)” – K CAMP:

„Renegade” stał się jednym z najbardziej wirusowych tańców na TikTok. Ten dzwonek sprawi, że Twój telefon będzie wyróżniał się żywym i chwytliwym rytmem.


„Stunnin'” – Curtis Waters ft. Zaszkodzić Franklinowi:

Dzięki chwytliwej melodii i zabawnym tekstom „Stunnin'” to świetny dzwonek, dzięki któremu możesz wyrazić swoją osobowość i dobrze się bawić.


„Lewitujący” – Dua Lipa ft. DaBaby:

„Levitating” ze swoją żywą popowo-funkową melodią i rapem DaBaby stał się wielkim hitem na TikTok. To świetny wybór jako dzwonek, wnoszący świeżość i nowoczesny styl.


„Supalonely” – BENEE ft. Gus Dapperton:

„Supalonely” ze swoją wesołą melodią i uroczym tekstem szybko stał się fenomenem na TikToku. Ten dzwonek sprawi, że poczujesz się szczęśliwy za każdym razem, gdy go usłyszysz.


„Roses (Imanbek Remix)” – SAINt JHN:

Zremiksowana wersja utworu „Roses” sprawiła, że ​​piosenka z mało znanego utworu stała się światowym hitem dzięki popularności na TikTok. Ten dzwonek wniesie emocje i nowoczesność do Twojego telefonu.


„WAP” – Cardi B z udziałem. Megan Thee Ogier:

Dzięki mocnej melodii i odważnym tekstom „WAP” stał się jednym z wyróżniających się utworów na TikTok. Jest to idealny dzwonek dla tych, którzy chcą wyrazić swoją silną osobowość.


„Nudzimy się w domu” – Tyga i Curtis Roach:

„Bored in the House” dzięki chwytliwej melodii i zapadającym w pamięć tekstom stało się piosenką przewodnią okresu kwarantanny. Ten dzwonek wniesie radość i odrobinę humoru do Twojego codziennego życia.

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page